Koha 3.0 - en to bg translation catalogue (109 entries)

note: %1$s: TMPL_VAR name=numberlength
en: %s issues
bg: %s издания

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=count
en: %s item(s)
bg: %s артикул(и)

note: %1$s: TMPL_VAR name=monthlength
en: %s months
bg: %s месеци

note: %1$s: TMPL_VAR name=weeklength
en: %s weeks
bg: %s седмици

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=issues_count
en: (%s total)
bg: (%s всичко)

note: %1$s: TMPL_VAR name=title %2$s: TMPL_VAR name=firstname %3$s: TMPL_VAR name=surname
en: (<a1>Click here</a> if you're not %s %s %s)
bg: (<a1>Кликни тук</a> ако не си %s %s %s)

en: (Checked out)
bg: (Върната)

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=timestamp
en: (modified on %s)
bg: (променено на %s)

en: ...or...
bg: ...или...

en: 2 months
bg: 2 месеца

en: 2 quarters
bg: 2 тримесечия

en: 2 weeks
bg: 2 седмици

en: 2 years
bg: 2 години

en: 3 months
bg: 3 месеца

en: 3 weeks
bg: 3 седмици

note: %1$s: TMPL_VAR name=author
en: ; By %s
bg: ; От %s

en: Add your own review
bg: Вмъкни собствена бележка

en: Alternate Contact Details
bg: Допълнителни детаили за контакт

en: Alternate Contact:
bg: Допълнителен контакт

en: Amount
bg: Сума

en: Amount Outstanding
bg: Неизплатена сума

en: An Error has Occurred
bg: Грешка

en: Any
bg: Всеки

en: Arrived
bg: Пристигнала

en: Author
bg: Автор

en: Author:
bg: Автор:

note: %1$s: TMPL_VAR name=authid %2$s: TMPL_VAR name=authtypetext
en: Authority #%s (%s)
bg: Институция #%s (%s)

en: Authority search
bg: Търсене на институция

en: Authority search results
bg: Резултати от търсене на институция

en: Authorized Headings
bg: Оторизирани заглавия

en: Available
bg: На разположение

en: Available in the library
bg: На разположение в библиотеката

en: Barcode
bg: Баркод

note: IMG
en: Book Cover Image
bg: Корица на книга

en: Brief Display
bg: Кратко описание

en: Call No.
bg: Обади се на No.

en: Call Number
bg: Обади се на номер

en: Card Number:
bg: Номер на карта:

en: Category:
bg: Категория:

en: Change your Password
bg: Промени парола:

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=classification
en: Classification: %s
bg: Класификация: %s

en: Clear All
bg: Изчисти всичко

en: Collection:
bg: Колекция:

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=seriestitle
en: Collection: %s
bg: Колекция: %s

en: Contact Details
bg: Детаили за контакт

en: Contents
bg: Съдържание

note: %1$s: TMPL_VAR name=shelfname
en: Contents of %s
bg: Съдържание на %s

en: Copies
bg: Копия

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=copyrightdate
en: Copyright year: %s
bg: Година на авторско право: %s

en: Copyright:
bg: Авторско право:

en: Credits
bg: Кредити

en: Current Password:
bg: Текуща парола:

en: Date
bg: Дата

en: Date received
bg: Дата на получаване

note: INPUT type=submit
en: Delete Checked Items
bg: Изтрийте избраните артикули

en: Description
bg: Описание

en: Detailed notes:
bg: Подробни бележки:

en: Don't have a library card?
bg: Нямате читателска карта?

en: Don't have a password yet?
bg: Нямате парола?

en: Due
bg: Дължим

en: Due Date
bg: Дължима дата

en: Empty and Close
bg: Изпразни и затвори

en: Enter a new purchase suggestion
bg: Въведи ново предложение за покупка

en: Expires:
bg: Изтича на:

en: Fax:
bg: Факс:

en: Fine Amount
bg: Сума на глобата

en: Fines
bg: Глоби

en: Fines and Charges
bg: Глоби и наказания

en: Format:
bg: Формат:

en: Hide Window
bg: Скрий прозореца

en: Identity Details
bg: Персонална информация

note: %1$s: TMPL_VAR name=holdingbranch %2$s: TMPL_VAR name=branch
en: In transit from %s to %s
bg: В процес на прехвърляне от %s до %s

en: Issues for a subscription
bg: Издания за записване

en: Issues summary
bg: Издания общо

en: Joined:
bg: Присъединен:

en: Joining Branch:
bg: Присъединен клон:

en: Keyword
bg: Ключова дума

en: Last Seen
bg: Последно видян на

en: Late
bg: Закъснение

en: Location
bg: Местонахождение

note: INPUT type=submit
en: Log In
bg: Влез

en: Log In to Your Account
bg: Влез в Моята Сметка:

en: Log Out
bg: Изход

en: Mailing Address:
bg: Пощенски адрес:

en: Membership Category:
bg: Категория на потребителя:

en: Membership Details
bg: Детайли на потребителя

en: Membership Number:
bg: Номер на потребителя:

en: Message from the library
bg: Съобщение от библиотеката

en: Missing
bg: Липсващ

en: Modify
bg: Промени

en: More Details
bg: Повече детайли

en: Name:
bg: Име:

en: New Password:
bg: Нова парола:

en: No
bg: Не

en: No copies available.
bg: Няма налични копия.

en: Normal View
bg: Нормален изглед

en: Note
bg: Бележка

en: Notes
bg: Бележки

note: For the first occurrence, %1$s: TMPL_VAR name=notes
en: Notes : %s
bg: Бележки : %s

en: Notes:
bg: Бележки:

en: Ordered by the library
bg: Поръчана от библиотеката

en: Password Updated
bg: Паролата е променена

en: Password:
bg: Парола:

en: Passwords do not match. Please re-type your new password.
bg: Паролите не съвпадат. Моля, въведете отново Вашата нова парола.

en: Pending
bg: Изчаква

en: Permanent Address:
bg: Постоянен адрес:

en: Phone (Daytime):
bg: Телефон (през деня):

en: Phone (Home):
bg: Телефон (домашен):

en: Phone:
bg: Телефон:
